HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri!

HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri! Genital Siğillerin Tedavi Şekilleri

HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri!, Bitkisel kürler iyileşenler, HPV lilere kesin çözüm, Genital siğilleri olanlara kesin tedavisi, HPV den iyileşenlerin yorumları.

HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri! HPV enfeksiyonunu vücudunuzdan atacak bir tedavi yoktur. Sadece genital siğiller aşağıdaki yöntemlerle yok edilebilir.

Tedavide yalnız siğillerin yok olması değil, siğilin bulunmuş olduğu dokunun tamamen temizlenmesi amaçlanır.

Genital siğiller krem, kriyoterapi (yakma) ya da dondurma, siğil büyükse cerrahi ile tedavi ediliyor.

Kremler HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri!

Bunlar siğil dokusunu kimyasal olarak yakarak tedavi elde eden ilaçlardır.

Kriyoterapi HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri!

Bu, siğilin sıvı nitrojen püskürtülerek dondurulması ve dağılmasını sağlar. Anestezi gerektirmez.

Elektrokoterizasyon HPV Virüsü Tedavi Yöntemleri!

Siğillerin elektrik akımı yöntemiyle yakılmasındır, lokal anestezi ile o bölge uyuşturularak işlem yapılır.

Genital Siğillerin Cerrahi Tedavisi

Çoğu zaman anestezi altında yapılır ve cerrah tarafınca siğiller tek tek ameliyatla temizlenir. Tedavideki esas hedef, siğillerin bulundugu taban dokunun tamamen yok edilmesidir.

Tüm bu tedavi yöntemleriyle mevcut siğiller iyileşir. Sadece taşıyıcılık senelerce devam edebilir. Bu yüzden kişinin immün sistemindeki değişikliklere bağlı olarak siğiller yeniden çıkabilir.

Erkeklerde HPV/Genital Siğillerin Tedavisi 

Günümüzde erkeklerde HPV‘nin varlığını gösterebilecek bir kontrol bulunmuyor. Siğiller çoğu zaman adamların penis, testis torbası, anüs çevresinde ve kasıklarda görülüyor.

Eğer penis ve çevresinde siğil, et beni, kabarıklık, yara, ülser, beyaz lekeler yada öteki anormal yapılar fark edilirse bu durumda bir uzmana başvurulması gerekiyor.

HPV’nin genital bölgede siğil oluşumuna niçin olabilen HPV tipleri kansere neden olabilen tiplerle aynı değil. Öteki tipleri ise, penis, anüs ve ağız içi-boğaz kanserlerine yol açabiliyor.

Bununla beraber, virüs penil, anal ve baş ve boyun benzer biçimde ender görülen kanserler ile bağlantılı olduğundan, HPV’nin önlenmesi hala erkekler için mühim.

Erkeklerde genital siğillerin tedavisi ilaçla, cerrahi yolla ve yakma ya da dondurma yolu ile yapılıyor.

HPV Genital Siğiller Yardımcı Bitkisel Ürünler

Genital siğiller hakkında öncelikle doktorunuzun dediklerine önem vermeniz gerekir. Ancak genital siğillerden  kurtulanların ne kullandıklarını nasıl iyileştikleriniz ve test sonuçlarının nasıl temiz çıktığı  forumlarda yorumlarını okumak isterseniz Genital Siğiller Forum İyileşenler Girişi Bitkisel ürünlerden faydalanmak isterseniz bitkisel ürünler hakkında ANTİBİYOKS Sayfasından iletişim kurabilirsiniz. Genital Siğil Forum

İlgili Makaleler ::.

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir