HPV’nin Siğil Yapmayan Tipi Daha Tehlikeli!

HPV’nin Siğil Yapmayan Tipi Daha Tehlikeli! HPV Tedavisi

HPV’nin Siğil Yapmayan Tipi Daha Tehlikeli!, siğil tipleri, hpv virüsü tipleri, hpv tedavisi, siğil, genital siğilden kurtulanlar,hpv virüsünden kurtulanlar

HPV’nin Siğil Yapmayan Tipi Daha Tehlikeli! +HPV’nin ortalama +200 kadar tipi var. Bunlardan +40 kadarı genital bölgede; geriye kalanlar ise vücudun öteki bölgelerinde enfeksiyon oluşturuyor.

Ellerde çıkan siğiller de +HPV’nin emaresi; sadece bunlar tamamen iyi huylu ve +genital bölge kanserlerine yol açan tipleri değil. Genital bölgede enfeksiyon icra eden +HPV’lerin hepsi siğil yapmıyor.

Siğil yapmadan enfeksiyona yol açanlar +aslen daha tehlikeli. Bu sebeple siğil yapmış olduğu süre görülüyor; daha sık meydana getirilen smear testleriyle takibe alınıp, HPV tiplemesi yapılabiliyor.

HPV virüsü ve genital siğillerden kurtulanların YORUMLARI VE FORUMU OKUMAK İÇİN  FORUM GİRİŞİ 

Bitkisel ürünler kullanmak için ANTİBİYOKS web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bayanların Tek Problemi HPV Değil!

+Üreoplazma denilen bakteri de, mantarlar da+ tuvaletlerden geçebiliyor. Gebeliğin bilhassa belirli dönemlerinde genital bölgenin kanlanması artıyor, bağışıklık sistemi çöküyor ve o bölgede genital enfeksiyonların sıklığı artıyor.

+Bu enfeksiyonlar da düşük yada erken +doğum riskine niçin olabiliyor. Çalışan gebelerin bu enfeksiyonlardan korunmalarına destek olarak da bu sprey kullanılabilir.

Toplumun %60’ı HPV Pozitif

Toplumun %60’ı HPV pozitif şu anda. +Lüzumlu kontrollerini yaptıranlar sonucunda çıkan sayı bu. Sadece bu rakamın %80’lere vardığı +düşünülüyor.

HPV bir tek rahim ağzı hücrelerinden beslenen bir virüs. +Orada yaşıyor şu sebeple o hücrelere ihtiyacı var. Hücrenin içine girerek, parçalıyor ve hücrenin yapısını değiştiriyor.

Hücre yapısı değişmiş olduğu için kansere eğilim artıyor.

+HPV’yi bir tek rahim ağzı kanseri ile ilişkilendirmek yanlış; birçok organ kanserine de yol açabiliyor. Bunların başlangıcında penis, gırtlak ve mide geliyor.

+Bu sebeple HPV virüsünün skuamöz hücreye ihtiyacı var. O hücre tipinin olduğu her hücreye geçiş yapabilir.

HPV Genital Siğiller Yardımcı Bitkisel Ürünler

Genital siğiller hakkında öncelikle doktorunuzun dediklerine önem vermeniz gerekir. Ancak genital siğillerden  kurtulanların ne kullandıklarını nasıl iyileştikleriniz ve test sonuçlarının nasıl temiz çıktığı  forumlarda yorumlarını okumak isterseniz Genital Siğiller Forum İyileşenler Girişi Bitkisel ürünlerden faydalanmak isterseniz bitkisel ürünler hakkında ANTİBİYOKS Sayfasından iletişim kurabilirsiniz. Genital Siğil Forum

İlgili Makaleler ::.

Yorum Yaz ::.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir