HPV insan papilloma virüsü

HPV insan papilloma virüsü çok tehlikelidir?

HPV insan papilloma virüsü, HPV virüsü çok tehlikeli, Genital siğiller çok tehlikeli, Makat siğilleri aşırı çok tehlikeli, HPV siğilleri kesin tedavisi bitkisel nedir varmıdır?

HPV insan papilloma virüsü anlamına gelir. Cinsel yolla bulaşan en yaygın enfeksiyondur. HPV çoğu zaman zararsızdır. Kendi kendine geçer, sadece bazı türleri, kansere yada genital siğillere yol açabiliyor.

HPV insan papilloma virüsü En yaygın STD.

HPV insan papilloma virüsü 200’den fazla insan papilloma virüsü (HPV) türü vardır. Ortalama 40 çeşit genital bölgenize vulva, vajina, serviks, rektum, anüs, penis ve skrotum ile ağız ve boğazınıza bulaşabilir.

Bu tür HPV cinsel temas esnasında yayılır. Öteki HPV türleri, el siğilleri ve ayaklarda plantar siğiller şeklinde yaygın siğillere niçin olur. Sadece bunlar cinsel yolla bulaşmaz.

Genital HPV enfeksiyonları oldukca, oldukca yaygındır.

Aslen, cinsellik meydana getiren bir çok insan hayatlarının bir noktasında. HPV’ye yakalanır. HPV’li bir çok insanoğlunun hiçbir semptomu yoktur. Kendilerini tamamen iyi hissederler, bu yüzden çoğu zaman enfekte olduklarını bile bilmezler.

Bir çok genital HPV enfeksiyonu

Bir çok genital HPV enfeksiyonu asla zararı dokunan değildir ve kendi kendine geçer. Sadece bazı HPV türleri, genital siğillere yada belirli kanser türlerine yol açabilir.

İki tip HPV (tip 6 ve 11), bir çok genital siğil vakasına niçin olur . Siğiller keyifli değildir. Sadece kansere yada öteki ciddi sıhhat problemlerine yol açmadıkları. İçin düşük riskli HPV olarak kabul edilirler.

Minimum bir düzine HPV tipi

Minimum bir düzine HPV tipi kimi zaman kansere yol açabilir, sadece bilhassa ikisi (tip 16 ve 18) kanser vakalarının çoğuna neden olur. Bunlara yüksek riskli HPV denir.

Rahim ağzı kanseri en yaygın olarak HPV ile bağlantılıdır, sadece HPV ek olarak vulva , vajina , penis , anüs , ağız ve boğazda kansere niçin olabilir .

HPV’nin tedavisi yok. Sadece HPV’nin sağlığınız üstünde negatif bir tesiri olmasını önlemek için yapabileceğiniz oldukca şey var.

Orada aşılar şimdiye bazı HPV tipleri alma korunmanıza destek olabilir. Genital siğiller hemşireniz yada doktorunuz tarafınca alınabilir. Yüksek riskli HPV, kansere dönüşmeden çoğu zaman kolayca tedavi edilebilir, bu yüzden tertipli Pap/HPV testleri oldukca önemlidir.

İken prezervatif ve diş barajlar muhteşem koruma sunmuyoruz, onlar HPV alma şansınızı azaltmaya destek olabilir.

HPV Genital Siğiller Yardımcı Bitkisel Ürünler

Genital siğiller hakkında öncelikle doktorunuzun dediklerine önem vermeniz gerekir. Ancak genital siğillerden  kurtulanların ne kullandıklarını nasıl iyileştikleriniz ve test sonuçlarının nasıl temiz çıktığı  forumlarda yorumlarını okumak isterseniz Genital Siğiller Forum İyileşenler Girişi Bitkisel ürünlerden faydalanmak isterseniz bitkisel ürünler hakkında ANTİBİYOKS Sayfasından iletişim kurabilirsiniz. Genital Siğil Forum

İlgili Makaleler ::.