HPV ve Elma Sirkesi

3

HPV ve Elma Sirkesi

siğil ve Elma Sirkesi

Elma Sirkesi siğili yok eder mi?

HPV ve Elma Sirkesi hakkında bilmeniz gerekenler. Bir çok insan elma sirkesinin genital bölgedeki siğillere iyi geldiği zannedilse de maalesef daha çok zararı olduğunun bilincinde değillerdir.

HPV den kaynaklı Genital bölgedeki siğiller tahriş oldukça örnek olarak jilet, tüy dökücü krem, ağda, epilasyon, asit tarzı damlalar, veya kremler ile cilt tahriş olur ve virüs daha çok  yayılmaktadır. Elma sirkesi oluşumu içinde belirli miktarda az da olsa asit içerdiği için cilti yavaş yavaş tahriş etmektedir.

Bazı organik olmayan sirkeler de asit oranı daha fazladır, ve siğilleri de belirli zaman içinde siğiller kuruyup dökülebilirler. Ancak asitten dolayı cilt tahriş olduğundan çoğalarak ve yayılarak daha çok çıkmasına neden olur. Siğillerin ortalama tekrar çıkma süresi 2,5 ay sonrasında genellikle çıkmaya başlar veya çıkmış olur.

Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. 

Her yaşta büyük küçük kadın erkeğin kullanabileceği bitkisel ürün.

Tedavisi İçin En Çok Tavsiye Edilen

Kadınlar İçin HPV Tedavisi TIKLAYIN

Erkekler İçin HPV Tedavisi TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan HPV Therapy Kullanıcı Yorumları başlıklı makalemizde hpv son çaresi, hpv tedavisi ve hpv tek çaresi hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar
 1. Melih diyor

  Ben yurtdisinda yasiyorum urununuzu nasil alabilirim Bilgi verebilirmisiniz?

 2. Mustafa diyor

  Elinizdeki sıvıyı satmak için elma sirkesini kotulemeyin.
  Sizin kullandığınızı belirttiğiniz ürünlerin içinde de elma sirkesinin asidi mevcut.
  Daha ahlaklı olmak gerekir.

  1. Eda diyor

   Merhaba bnde makat siğiller vr yakma seans faydasız ne yapmalıyım stres öldürüyor şifa versin Allah amin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.