Genital Siğil Forum ve Yorumları
HPV Virüsü Forum ve Yorumları
Blog

HPV ve Elma Sirkesi

HPV ve Elma Sirkesi Genital siğil tedavisi

Sirke hpv ve siğili yok eder mi? Genital siğil tedavisi nedir?

HPV ve Elma Sirkesi hakkında bilmeniz gerekenler. Bir oldukca insan elma sirkesinin genital bölgedeki siğillere iyi geldiği zannedilse de maalesef daha oldukca ziyanı bulunduğunun bilincinde değillerdir. Genital siğil tedavisi nedir? okmaya devam edin. HPV ve siğil Elma Sirkesi ile virüs yok olmaz cilt tahriş olduğundan lezyonlar dahada çoğalır yayılır.

HPV den kaynaklı Genital siğil bölgedeki siğiller tahriş oldukça örnek olarak jilet, tüy dökücü krem, ağda, epilasyon, asit seçimi damlalar, yada kremler ile cilt tahriş olur ve virüsü tedavi etmez daha oldukca  yayılmaktadır. Elma sirkesi oluşumu içinde belirli oranda azca da olsa asit ihtiva ettiği için cilti yavaş yavaş tahriş etmektedir. Genital siğil tedavisi için hpvnega ve hpvrak kullanın.

Bazı organik olmayan sirkeler de asit oranı daha fazladır, ve siğilleri de belirli süre içinde siğiller kuruyup dökülebilirler. Sadece asitten dolayı cilt tahriş olduğundan çoğalarak ve yayılarak daha oldukca çıkmasına niçin olur. Siğillerin averaj yine çıkma süresi 2,5 ay sonrasında çoğu zaman çıkmaya adım atar yada çıkmış olur.

HPV ve Elma Sirkesi genital siğil tedavisiHPV Genital Siğilerin Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV bir virüstür Lezyonları, siğil benzeri düzgüsel siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Düzgüsel siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. HPV ve siğil Elma Sirkesi ile virüs yok olmaz cilt tahriş olduğundan lezyonlar dahada çoğalır yayılır.

HPV virüsünde Dikkat edilecek en mühim hususlar.

Gözle görülür emare ve ağrının olmadığı durumlarda yeterince korunmamak, ortak eşya kullanmak, tarama ve muayene olmamak cinsel yolla bulaşan hastalıklardan birine yakalanma tehlikesi taşıyor. HPV ve siğil Elma Sirkesi ile virüs yok olmaz cilt tahriş olduğundan lezyonlar dahada çoğalır yayılır.

Cinsel yolla bulaşan hastalıkların tekrarlanma ve daha ciddi hastalıklara dönüşebilme ihtimalinin yüksektir.

HPV KADINLARDA RAHİM AĞZI KANSERİNE NEDEN OLABİLİR

Tüm dünyada cinsel yolla bulaşan hastalıklar içinde en sık rastlanılan türün HPV (Human Papilloma Virus) virüsüdür. HPV ve siğil Elma Sirkesi ile virüs yok olmaz cilt tahriş olduğundan lezyonlar dahada çoğalır yayılır.

O denli sık görülür ki

O denli sık görülür ki, etken cinsel yaşamı olan bir adam yada kadının, yaşamı süresince herhangi bir tip HPV ile karşı karşıya gelme ihtimali hep yüksek olarak değerlendirilir. Cinsel partnerinizde herhangi bir emare olmadan bile size bulaştırabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

HPV  genital siğil virüsü öpüşerek geçebilir.

HPV  genital siğil virüsü öpüşerek geçen papilloma (HPV) virüsünün baş ve boyun kanseri vakalarının artışında yüzde 70 görevli bulunduğunu belirterek, öpüşürken dikkat edilmesi önerisinde bulunmuş oldu.

HPV BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız !

HPV HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

Benzer Yazılar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.