Genital Siğil Forum ve Yorumları
HPV Virüsü Forum ve Yorumları
Blog

HPV virüsü Erkekler İçin HPVNEGA

Erkekler İçin HPV Pozitif ve Tedavisi, HPV Tipleri ve Tedavisi,

HPV tedavisi Genital Siğilerin Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV tedavisi HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri düzgüsel siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Düzgüsel siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. 

HPV virüsüne dikkat etmek gerekir.

Gözle görülür emare ve ağrının olmadığı durumlarda yeterince korunmamak, ortak eşya kullanmak, tarama ve muayene olmamak cinsel yolla bulaşan hastalıklardan birine yakalanma tehlikesi taşıyor.

O denli sık görülür ki, etken cinsel yaşamı olan bir adam yada kadının, yaşamı süresince herhangi bir tip HPV ile karşı karşıya gelme ihtimali hep yüksek olarak değerlendirilir. Cinsel partnerinize herhangi bir emare olmadan bile size bulaştırabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Virüslerin niçin olduğu genital siğiller, cinsel organlar ve anüs çevresinde yerleşir. Çeşitli boylarda, değişebilen renklerde olabilir. Genital bölgedeki kılları jilet, sir, ağda şeklinde yöntemlerle temizleme alışkanlığı, siğil sayısının artmasına niçin olmaktadır.

HPV BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız !

HPV HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

Benzer Yazılar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.