HPV Türkiye

HPV Türkiye Bilgi Paylaşım Forumu

Rahim Ağzı Kanseri + Erkekte Sorumlu

Rahim Ağzı Kanseri + Erkekte Sorumlu Dikkat edin

Erkekte Sorumlu, Hpv erkek Tedavisi, Hpv erkekler, Hpv nereden bulaşır,

Hpv nasıl bulaşır, Erkeklerde hpv nasıl geçer Tedavisi, Kadınlarda hpv nasıl geçer, Hpv formu, Hpv sitesi, Hpv virüsü tedavisi, Genital siğil tedavisi, Rahim ağzı kanseri tedavisi, Siğile kesin çözüm, Et benleri nasıl geçer tedavisi için alt taraftaki açıklamayı takip ediniz.

  1. Rahim ağzı kanserinde erkek de sorumlu DİKKAT EDİN
    Rahim Ağzı Kanserine Dur Diyelim’ başlıklı sempozyumda yapılan konuşmlarda, rahim ağzı kanserinden korunmak için erkeklere de büyük sorumluluk düştüğünü söylendi.

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen sempozyumda, HPV insan siğil virüsü enfeksiyonunun, rahim ağzı kanserinde esas sebep olan faktör olduğunu belirtildi.

  1. 200 kadar tipi bulunan bu virüsün, 15 tipi yüksek kanser yapıcı özelliğe sahiptir. Tedavisi Tüm rahim ağzı kanserlerinin yüzde 95’inden sorumludur. Büyük oranda biz HPV’yi erken tanıyabilirsek, kansere dönüşme ihtimali olan lezyonları tanıyıp, tedavi edebilirsek bu kanserlerin yüzde 95’ini teorik olarak önlememiz mümkün.

Rahim Ağzı Kanseri + Erkekte SorumluBu virüs yüzde 95 oranında primer olarak kadınlarımıza eşlerinden bulaşıyor. Eşlerinin enfekte başka kadınlarla olan ilişkisinden bulaşıyor.

  1. HPV Tedavisi varlığını cinsel ilişki kurmamış, bakire kızlarımızda da bazen tespit edebiliyoruz. Bunun da çok çeşitli bulaşma yolları var. Fakat esas olarak hanımlar, bu virüsü eşlerinden alıyorlar.

Bu nedenle erkeklerimize de hem kendilerinin hem eşlerinin sağlığını korumak için çok büyük bir sorumluluk düştüğünü, hem tek eşlilik hem aile içi birliktelik noktasında, taşımaları gereken sorumluluğu sizler kanalıyla iletmek istiyorum.” dedi.

Rahim ağzı kanseri HPV Tedavisi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

HPV bir vürüstür Lezyonları, siğil benzeri normal siğiller değildir. HPV virüsünü Negatif etmek gerekir. Normal siğil olmadığı için Yakmayla, Dondurmayla, Lazerle, Asit içerikli damlalar ve krem ile geçmez. Cildinizi tahriş ettiğiniz için çoğalarak yayılır. 

HPV BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız !

HPV HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

About the author
HPVTurkiye
Bilgi Paylaştıkça Büyür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir